Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

Bez komentářů

Vibrační plošiny: Hubnutí snadnou cestou

Vibrační plošiny: Hubnutí snadnou cestou
Publikováno 22/07/2013

 

Je mnoho moderních metod, kterými lze shodit přebytečné kilogramy a vytvarovat si postavu. Chcete-li jít nenáročnou cestou, u které se příliš nezapotíte, zkuste vibrační plošinu.

 

O vibračních plošinách

Vibrační plošina představuje přístroj, který funguje na principu trojrozměrné vibrační technologie. Vibrace z plošiny se přenáší na těla. Tím nutí svaly pracovat. Ty se samovolně stahují a dotyčný spaluje. Zároveň dochází ke zpevňování svalstva.

Hodláte zkusit vibrační plošinu? Najdete je v různých fitness centrech, ale také si přístroj můžete pořídit domů.

Chcete-li dosáhnout efektu, tedy zhubnout a vytvarovat postavu, měli byte ke cvičení přistupovat alespoň třikrát týdně. Cvičení je však časově nenáročné. Bude stačit, když si vyhradíte 10 – 30 minut na jedno cvičení.

Kromě snížení hmotnosti a tvarování postavy, má vibrační plošina i další účinky. Zmírňuje celulitidu, vypíná pokožku, podporuje tělesnou kondici či zlepšuje pružnost svalů. Z dalších účinků si uveďme ještě detoxikaci organismu, podporu léčby osteoporózy, podporu regenerace kloubů atd.

Cvičení na vibrační plošině však není vhodné pro každého. Vyhnout by se mu měli lidé s kardiostimulátorem, při nemoci oběhové soustavy, epilepsii, migréně, tumoru, v rekonvalescenci po operaci, s potížemi se sítnicí či při jiných vážnějších zdravotních potížích. Cvičení není vhodné ani pro těhotné ženy.

 

Výsledný efekt vibrační plošiny

A jaký efekt má vibrační plošina ve skutečnosti? Kýženého zhubnutí i zmírnění celulitidy dosáhnete, ale musíte si uvědomit, že nejde o zázračnou metodu. Musíte cvičení na vibračních plošinách podpořit samozřejmě i zdravým a vyváženým jídelníčkem. Kombinace cvičení na vibrační plošině a uzpůsobeného jídelníčku vám efekt přinese.

 

Přidat komentář