Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

Bez komentářů

Kavitace: Druh liposukce, která nebolí

Kavitace: Druh liposukce, která nebolí
Publikováno 22/07/2013

 

Málokterá žena může říci, že je se svou postavou plně spokojená. Ráda byste se nějak pohodlně zbavila tukových zásob z problematických partií, ale liposukci považujete za příliš drastickou? Možná právě pro vás bude nejideálnější kavitace.

 

Charakteristika kavitace

Kavitace je neinvazivní metoda, v rámci které dochází k redukci tukových polštářků. Je bezbolestnou alternativou klasické liposukce. Nejčastěji je prováděná na břichu, hýždích, rukách, bocích a nohách.

Kavitace probíhá jednoduše. Nejdříve se místo, kde má být kavitace aplikovaná, označí a změří. Poté se uskuteční zákrok ultrazvukem mající specifickou frekvenci. Díky ní dochází k rozbití tukových buněk. Ty se promění v tekutinu, která se přirozenou cestou dostává z organismu pryč. Může tomu pomoci i lymfodrenáž.

Hned po provedení kavitace je viditelný efekt, ale v rámci několika dní dojde k další redukci. Je nutné podstoupit více kavitací (minimálně tři). Pro ideální efekt se jich doporučuje cca deset.

 

Proč volit kavitaci?

Kavitace představuje bezbolestnou, bezpečnou a účinnou metodu, která vám pomůže zbavit se přebytečného tuku. Není nutný žádný operativní zákrok vyžadující anestezii. Výsledek je brzy vidět a je značný.

Kavitace vychází také finančně mnohem výhodněji než klasická liposukce. Je bez vedlejších účinků a tato metoda přispívá také ke zbavení se celulitidy.

 

Pro koho je a není kavitace vhodná

Kavitace je vhodná téměř pro každého, kdo se chce účinně zbavit přebytečných kilogramů. Svá omezení však má, a proto by se jí někteří měli vyhnout. Kavitace je nevhodná pro těhotné ženy, lidi s vysokým cholesterolem či potížemi s oběhovou soustavou, ledvinovými či jaterními problémy. Není vhodná ani pro lidé mající v těle kovové předměty (např. šrouby po operaci), onkologické pacienty, epileptiky, menstruující ženy či lidé, kteří užívají léky proti srážlivosti krve.

Přidat komentář