Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

Bez komentářů

V čem spočívá Breussova masáž

V čem spočívá Breussova masáž
Publikováno 22/07/2013

 

Rozmazlete své tělo masáží. Jakou? To už je jen na vás. Nabídka je obrovská, takže není pochyb, že si vyberete takovou, která bude pro vás největším přínosem. Pro koho bude nejlepší Breussova masáž a co vám přinese?

 

Charakteristika Breussovy masáže

Breussova masáž je energetickou masáží, kterou můžete podstoupit v různých masérských salonech i wellness centrech. Svůj název si nese podle rakouského léčitele Rudolfa Bresusse.

Masáž je jemná, ale velmi účinná a je prvotně zaměřená na regeneraci meziobratlových plotének. Tím přispívá k řešení mnohých fyzických, ale i psychických zdravotních potíží.

Při masáži se aplikuje třezalkový olej, který se dostává až na meziobratlové ploténky. Přispívá k navrácení jejich správné funkce. Masáží je možné i navrácení vychýlených meziobratlových plotének, a to bezbolestně. Pokud to však chcete podstoupit, najděte si skutečného odborníka, který má s masáží četné zkušenosti.

 

O účincích Breussovy masáže

Aplikací Breussovy masáže dochází k celkovému uvolnění těla a duševní pohodě. Je zaměřená především na oblast páteře. Masáží dochází k uvolňováním meziobratlových plotének, narovnání zad a také zmírňuje bolest meziobratlové ploténky. Zároveň je také prevencí onemocnění páteře.

Breussova masáž představuje jemnou masáž, kterou může podstoupit téměř každý. Přesto jistá omezení jsou. Vyhněte se jí při alergii na třezalku, zánětech, virových onemocnění, při vyhřezlých plotýnkách a nedoporučuje se ani těhotným ženám. Neměli by jí podstupovat ani pacienti s nádorovými onemocněními či osteoporózou v pokročilém stavu. Jiné zdravotní potíže, u kterých máte pocit, že by mohly být problematické, konzultujte s lékařem.

 

 

Přidat komentář