Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | September 27, 2020

Scroll to top

Top

Bez komentářů

Tři možnosti jak si užívat saunu

Tři možnosti jak si užívat saunu
Publikováno 17/04/2013

 

 

Chcete si užívat saunování? Máte tři základní možnosti jak si ji dopřávat. Přiblížíme si je alespoň ve stručnosti. Pomůže vám to rozhodnout se, která varianta bude pro vás nejlepší.

 

Veřejné sauny

Veřejné sauny vám poskytnou možnost saunování se v čase vymezeném otevíracími hodinami. Zpravidla jsou saunovací dny či hodiny rozdělené pro muže i ženy s tím, že většinou alespoň v nějakém čase je možné společné saunování.

Do veřejné sauny si nosíte zpravidla vlastní ručníky a hygienické potřeby. I když ručníky a prostěradla si můžete zpravidla i půjčit.

Veřejné sauny jsou nejlevnějším řešením, ale některým lidem může nevyhovovat přítomnost cizích lidí. Pokud vám vadí obnažovat se před jinými jedinci, byť stejného pohlaví, mohli byste se ve veřejné sauně cítit nejistě, a to by bránilo vašemu uvolnění.

 

Privátní sauny

Privátní neboli soukromá sauna vám umožní pronájem celé sauny v čase, který vám vyhovuje. Můžete se do sauny vydat s partnerem či partnerkou nebo s partou přátel. Jejich počet záleží na velikosti sauny.

V privátní sauně budete mít své soukromí a často nabízejí i nadstandardní vybavení v podobě hygienických prostředků, odpočívárny s různými prvky podporující relaxaci atd. Nevýhodou privátních saun je jejich vyšší cena a nutnost rezervace předem.

 

Domácí sauny

Máte-li dostatek prostoru a saunování vás baví natolik, že se rozhodnete investovat do vlastní sauny, je domácí zařízení vhodným řešením. Budete si moci saunování užívat kdykoliv budete mít chuť, a to bez nutnosti kamkoliv chodit.

Nabídka domácích saun na trhu je velká. Jednotlivá zařízení se liší typem, ale i svými rozměry, příslušenstvím, funkcemi a samozřejmě i cenou.

Domácí saunu si můžete postavit svépomocí, nebo si objednat řešení na klíč, v rámci kterého se nebudete muset o nic starat.

Přidat komentář