Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

WellnessZone.cz | October 4, 2020

Scroll to top

Top

spa
Bez komentářů

Jak vybírat hydromasážní vanu

Jak vybírat hydromasážní vanu
Publikováno 07/07/2013

 

Lidé se rádi nechávají rozmazlovat ve stylu wellness. Také si rádi dopřáváte hydromasáž? Dokáže krásně uvolnit a mnohé příznivé účinky má i na fyzické zdraví. Užívejte si hydromasáže, kdykoliv budete chtít. Pořiďte si hydromasážní vanu.

 

Hydromasážní vany

Na trhu jsou k dostání různé modely hydromasážních van. Všechny vám dopřejí příjemný relax v podobě masáže fungující na systému intenzivního proudění vody. Masáž je nejen v podobě hydromasáže (proudem vody), ale také perličkové koupele. Vzniká vháněním předehřátého vzduchu.

A proč si pořídit hydromasážní vanu? Nejenže si příjemně odpočinete, což je nejlepší prevencí stresu, ale také má další pozitivní účinky. Jsou jimi např. stimulace imunitního systému, svalové uvolnění, podpora krevního oběhu, hloubkové prohřátí organismu atd.

 

Jak na výběr hydromasážní vany

Rozhodli jste se, že si budete také dopřávat hýčkání prostřednictvím vířivky? Nejde o malou investici (i když najdete i cenově velmi zajímavé nabídky), a proto věnujte dostatek času výběru konkrétního modelu.

A na co se soustředit při výběru především? Zaměřte se na velikost, zvlášť když máte omezený prostor v koupelně. Důležitý je i dodavatel. Volte někoho seriózního, u kterého si budete moci být jisti kvalitou výrobku.

Hydromasážní vany se dále liší druhem trysek a použitými masážními systémy. Sami si ujasněte, co od své nové vany požadujete. Stačí vám jednodušší masážní systém, nebo si připlatíte a dáte přednost těm propracovanějším? Vybírejte také podle nutnosti údržby vany. Obecně jsou hydromasážní vany na údržbu náročnější, protože je třeba určité prevence, aby se nezanesly trysky. Náročnost se liší podle vybraného modelu. U moderních van údržbu řeší elektronika.  Tyto modely jsou samozřejmě dražší. Rozhodněte se sami, jestli dáte přednost většímu pohodlí či nižší ceně.

Přidat komentář